Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bracia szalikowcy zatrzymani przez policję

Utworzony przez Lubelak1, 23 października 2009 r. o 13:12 Powrót do artykułu
Brawo Policja.Spalowac gowniarzy na komendzie i do pierdla.W pierdlu ich przecwela i jeszcze zagonic ich do prac spolecznych,najlepiej kamieniołomach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Powinni w ogole dac Policji mozliwiosc uzycia broni i wystrzelac ten motloch. Mam nadzieje ze ci podludzie sobie posiedza te 2 lata chodz to i tak malo. Ja bym wieszal, albo krzeselko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciwnik_psedokibicow napisał:
Bardzo dobrze. Powinni w ogole dac Policji mozliwiosc uzycia broni i wystrzelac ten motloch. Mam nadzieje ze ci podludzie sobie posiedza te 2 lata chodz to i tak malo. Ja bym wieszal, albo krzeselko.
ja bym ciebie powiesil kretynie i tobie podobne cwiercinteligentne istoty,a najbardziej zyczyl bym ci zeby policja podczas wymarzonego przez ciebie "wystrzeliwania motlochu" odstrzelila ci dziecko frajerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hgw~ napisał:
ja bym ciebie powiesil kretynie i tobie podobne cwiercinteligentne istoty,a najbardziej zyczyl bym ci zeby policja podczas wymarzonego przez ciebie "wystrzeliwania motlochu" odstrzelila ci dziecko frajerze
A jak was można inaczej nazwać, jak nie motłochem? Nie dziw się, że ludzie tak emocjonalnie podchodzą do kiboli. Przeciez sami daję ku temu powody. Jesteście bandą sfrustrowanych ludzi, którzy - pod płaszczykiem - kibicowania szukają jedynie okazji do zadymy. Niestety, poparcia w narodzie to wy nie macie... Myślę, że w internetowej sondzie 99 proc. Polaków najchętniej widziałaby was za kratkami albo przy ciężkiej pracy. Ja do tej grupy tez należę. Sami sobie zasłużyliście na takie traktowanie. Tak jak sie traktuje motłoch. I tacy pozostaniecie. Pozdrawiam kibiców Motorku. Prawdziwych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karol~ napisał:
A jak was można inaczej nazwać, jak nie motłochem? Nie dziw się, że ludzie tak emocjonalnie podchodzą do kiboli. Przeciez sami daję ku temu powody. Jesteście bandą sfrustrowanych ludzi, którzy - pod płaszczykiem - kibicowania szukają jedynie okazji do zadymy. Niestety, poparcia w narodzie to wy nie macie... Myślę, że w internetowej sondzie 99 proc. Polaków najchętniej widziałaby was za kratkami albo przy ciężkiej pracy. Ja do tej grupy tez należę. Sami sobie zasłużyliście na takie traktowanie. Tak jak sie traktuje motłoch. I tacy pozostaniecie. Pozdrawiam kibiców Motorku. Prawdziwych.
CZYTAM karol twoje posty i wydaje mi się że jakoś mało rozgarnięty jesteś jak klaskałeś milicji w tamtych czasach to ci gratuluje (sic!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policyjne państwo.Weźcie się zajmijcie pedofilami, a nie przed każdym meczem to samo normalnioe komuna gazety policja w zmowie przed następnym meczem z flotą napiszcie że na zygmuntowkie spadnie meteoryt WSZYSCY NA MECZ pokażmy tym hienom że nigdy nas nie zniszczą tylko w Lublinie takie rzeczy się dzieją.A wy wszystko łykacie co te doeny napiszą hieny jedne kłamcy:( Jeszcze w piątkowym wydaniu kiedyś wg dziennika komentarz dnia to:'nie było okazji do zadymy to nie przyszli'-chodzi o mecz A.Piekutowskiego.Tylko Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Dziennik swoje . Dajcie na wstrzymanie z kibolami ! Już się rzygać chce jak się otwiera waszą stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są Kibice, ani też prawdziwi Szalikowcy. To wszystko MAŁOLATY UMYSŁOWE z blokowych piaskownic. Do Nich nic nie trafia, jedynie tylko policyjna pała. Policjanci nie powinni się cackać i żałować pał dla Nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hgw~ napisał:
ja bym ciebie powiesil kretynie i tobie podobne cwiercinteligentne istoty,a najbardziej zyczyl bym ci zeby policja podczas wymarzonego przez ciebie "wystrzeliwania motlochu" odstrzelila ci dziecko frajerze
Mow do mnie jeszcze.... ogladalem sobie te filmiki z awantur na youtubie i dziwie sie ze jeszcze tego nie wprowadzono aby strzelac do tego motlochu, pod ludzi. Przynajmniej bylby spokoj w miescie. Chcecie robic burdy to ustawiajcie sie na jakims polu poza miastem po meczu i sie sami wybijajcie a nie robcie tego w miescie i podczas meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~hgw~ napisał:
ja bym ciebie powiesil kretynie i tobie podobne cwiercinteligentne istoty,a najbardziej zyczyl bym ci zeby policja podczas wymarzonego przez ciebie "wystrzeliwania motlochu" odstrzelila ci dziecko frajerze
Moje dziecko w tym motłochu się nie znajdzie.... Może będzie stało obok i kibicowało, ale nie stanie w motłochu.... A póki co to sam na Motor nie pójdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie potrzebujemy Ciebie ani Twojego dziecka zastanawiam się co kieruje tymi ludzmi zeby ubliżac innym w necie do gośc w jakim celu piszesz te komentarze kogo obchodzi ze twoje dziecko nie pojdzie samo na mecz p.s. ja stoje w tym ''motłochu'' i jestem z tego dumny AVE MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Może będzie stało obok i kibicowało, ale nie stanie w motłochu....
Kolego tzn. gdzie obok ? Jeżeli według DW na stadionie wszędzie jest motłoch,bo wszyscy skandują hasła przeciw policji. Dzisiaj w Poznaniu pracownicy z Cegielskiego również krzyczeli hasła przeciw milicji .... chyba też są kibicami Motoru !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sku***elom spuscić manto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rkswlp napisał:
nie potrzebujemy Ciebie ani Twojego dziecka zastanawiam się co kieruje tymi ludzmi zeby ubliżac innym w necie do gośc w jakim celu piszesz te komentarze kogo obchodzi ze twoje dziecko nie pojdzie samo na mecz p.s. ja stoje w tym ''motłochu'' i jestem z tego dumny AVE MOTOR
Chodziło o to (pewnie nie zrozumiałeś...) że w w wariancie normalnym - ludzie przychodzą na trybuny oglądać mecz i dopingować zespół, w wariancie motłochu - przychodzą może i obejrzeć mecz ale nie zapominając (a może przede wszystkim po to?) żeby naubliżać wszystkim dookoła, porzucać się krzesełkami z przyjezdnymi, zrobić burdel dookoła zygmuntowskich, coś podpalić, zdemolować, kogoś stłuc (możebyć i policjant...), itp, itd.. A wszystko pięknie tłumaczyć miłością do klubu... Tak - własnie takie Ave Motor.... I to właśnie odróżnia ten motłoch od kibiców piłki nożnej... Za słownikiem języka polskiego: motłoch - pogard. «tłum ludzi zachowujących się po chuligańsku»
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to kibice Motoru lublin:)Dla mnie ta druzyna nie powinna istniec:)A bracia?Durnie bez szkoly i zajecia,2 lewe rece i nic rozumu.Pustaki,powinni ich na tych szalikach powiesic dla spokoju,na motor lublin pluje..Pozdro dla deb***i hooligans motor lublin:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno byc ani stadionu ani druzyny,byscie sie kibice do pracy wzieli a nie ludzi uczciwych dorobek demolowali.Powinni do was ostrymi strzelac,selekcje przeprowadzic.Nic innego niepotraficie tylko drzec ryje i robic burdy.I abyscie dzieci niemieli z powodu nasienia coby sie nierozprzestrzenialo.Polowa z was to zlodzieje,cpuny,alkoholicy.Cwaniacy u siebie.Nie jestem kibicem zadnego klubu,bo mam to w d....,mam inne zajecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a TY potrafisz tylko ublizać przez neta piszesz ze masz inne zajęci pewnie siedzisz na redtubie i walisz kapucyna murzyński ch*** ci w d*** bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż tu nienawiści i złośliwości.Ludzie narzekający na kibiców, piszą komentarze tak chamskie,że stawiają się w świetle o wiele gorszym niż ludzie do ,których je kierują. Wybaczcie,ale stadion to nie szkółka niedzielna,a prowokacje policji kierują zachowaniem kibiców. Wielu chciałoby,by na stadion ludzie przychodzili w garniturach,ale to nie przejdzie ...... to nio kościół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rkswlp napisał:
nie potrzebujemy Ciebie ani Twojego dziecka zastanawiam się co kieruje tymi ludzmi zeby ubliżac innym w necie do gośc w jakim celu piszesz te komentarze kogo obchodzi ze twoje dziecko nie pojdzie samo na mecz p.s. ja stoje w tym ''motłochu'' i jestem z tego dumny AVE MOTOR
Dzieciaku uspokoj sie i wracaj na swoja stronke na forum tam cie zaraz sprowadza do poziomu zebys mial szacunek do starszych i bedziesz ciagnal im lache az milo. Skoro tak nie potrzebujecie nikogo to czemu tak sie rozpisujecie vlepkowa ekipo na temat jak zwiekszyc liczbe osob na stadionie? ty tez mocny w necie jestes no chyba ze za toba stoi z 20 osob znajomych albo w takim samym pedalskim szaliku to wtedy jestes kims bo tak to poziom psiego gowna na trawniku i nic pozatym, tak samo smierdzi i tak samo jak ty jest gownem. Bez odbioru. I WSZYSCY...JEBAC mOTUR RKPIES!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfident napisał:
Dzieciaku uspokoj sie i wracaj na swoja stronke na forum tam cie zaraz sprowadza do poziomu zebys mial szacunek do starszych i bedziesz ciagnal im lache az milo. Skoro tak nie potrzebujecie nikogo to czemu tak sie rozpisujecie vlepkowa ekipo na temat jak zwiekszyc liczbe osob na stadionie? ty tez mocny w necie jestes no chyba ze za toba stoi z 20 osob znajomych albo w takim samym pedalskim szaliku to wtedy jestes kims bo tak to poziom psiego gowna na trawniku i nic pozatym, tak samo smierdzi i tak samo jak ty jest gownem. Bez odbioru. I WSZYSCY...JEBAC mOTUR RKPIES!!!!!
popadacie ze skrajności w skrajność.... Motor może sobie istnieć, piłkarze mogą sobie grać, kibice - kibicować, to motłoch jest problemem a nie motor/kibice/piłkarze.... Dlaczego klub nie ma żadnego większego sponsora? Bo co raz jakieś burdy są... Jaka firma chce być kojarzona z zadymą? To właśnie ci najwięksi krzykacze motoru działają paradoksalnie na jego niekorzyść... Jaki fan niszczy swój stadion rozwalając bramkę czy kraty albo wyrywając krzesełka? Kibic nie równa się chuligan ale i w drugą stronę - chuligan to nie kibic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...